Changes between Version 7 and Version 8 of cs/Zaciname


Ignore:
Timestamp:
Jul 31, 2014, 1:23:08 PM (9 years ago)
Author:
xkocinc
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/Zaciname

  v7 v8  
  3333Počítače CZPJ jsou standardně začleněny do distribuce hesel v rámci FI. Část programů je instalovaná lokálně, část je přístupná pomocí modulů  (celofakultní moduly jsou přístupné na všech strojích CZPJ), některé je  možné spustit jen na serverech `aurora`, `athena` nebo `alba`. V případě zjištění jakýchkoli  závad, případně požadavků na instalaci nového software, se obraťte na  správce počítačů prostřednictvím e-mailové adresy  [mailto:nlpunix@aurora.fi.muni.cz].   
  3434
  35 Pokud zůstáváte při kratším opuštění laboratoře přihlášeni, jste povinni vaši relaci uzamknout (např. pomocí programu `xlock`).  Kdykoliv odcházíte na delší dobu, nezapomeňte zkontrolovat, že jste se  korektně odhlásili.  Jestliže  odcházíte jako poslední, zkontrolujte, zda jsou zavřená okna na kličku a  jsou zhasnutá světla. Při odchodu nemusíte používat kartu, stačí, když  stisknete silně hnědé tlačítko u dveří a současně strčíte do dveří.  Zkontrolujte správné dovření dveří.   
   35Pokud zůstáváte při kratším opuštění Centra přihlášeni, jste povinni vaši relaci uzamknout (např. pomocí programu `xlock`).  Kdykoliv odcházíte na delší dobu, nezapomeňte zkontrolovat, že jste se  korektně odhlásili.  Jestliže  odcházíte jako poslední, zkontrolujte, zda jsou zavřená okna na kličku a  jsou zhasnutá světla. Při odchodu nemusíte používat kartu, stačí, když  stisknete silně hnědé tlačítko u dveří a současně strčíte do dveří.  Zkontrolujte správné dovření dveří.   
  3636
  37 Přečtěte si [[cs/ProStudenty| další informace]] důležité pro práci v NLPlab.
   37Přečtěte si [[cs/ProStudenty| další informace]] důležité pro práci v CZPJ.