Changes between Version 68 and Version 69 of cs/MainTopics


Ignore:
Timestamp:
Jul 22, 2014, 8:21:26 AM (9 years ago)
Author:
Zuzana Nevěřilová
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/MainTopics

  v68 v69  
  11{{{#!html <input type="hidden" id="lang_version" value="en/MainTopics" /> <input type="hidden" id="title_name" value="Na čem pracujeme v Centru zpracování přirozeného jazyka?"/> }}}
  22
  3 = Co je počítačové zpracování přirozeného jazyka? =
  4 Jde o ne úplně mladý obor na pomezí informatiky, matematiky a jazykovědy, jehož cílem je vytvářet počítačové programy, které budou lidem rozumět.
  5 
  63= Na čem pracujeme v Centru? =
  7 Centrum zpracování přirozeného jazyka (CZPJ) se zaměřuje na získávání výsledků v oblastech informačních technologií a  jazykovědy. Výsledky projektů jsou hojně publikovány na konferencích,  Centrum ZPJ také spolupracuje s tuzemskými i zahraničními pracovišti  podobného zaměření a studentům nabízí výměnné pobyty na partnerských  univerzitách mimo republiku.
   4Centrum zpracování přirozeného jazyka (CZPJ) se zaměřuje na oblast [[NLP | zpracování přirozeného jazyka]]. Výsledky projektů hojně publikujeme na konferencích,  CZPJ také spolupracuje s tuzemskými i zahraničními pracovišti  podobného zaměření a studentům nabízí výměnné pobyty na partnerských  univerzitách mimo republiku.
  85
  96Vyzkoušejte si některé naše jazykové nástroje: