Changes between Version 444 and Version 445 of cs/LaboratorniSeminar


Ignore:
Timestamp:
Sep 8, 2021, 11:19:39 AM (15 months ago)
Author:
Ales Horak
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/LaboratorniSeminar

  v444 v445  
  33Laboratorní seminář slouží primárně k prezentaci činnosti aktivních  spolupracovníků laboratoře: čím se zabývají, jaké mají výsledky, jaké  případné problémy, které dílčí úkoly nestíhají řešit a uvítali by  spolupráci někoho dalšího atd. Nepravidelně a spíše výjimečně lze  očekávat i prezentace spřízněných pracovišť.
  44
  5 Seminář se koná v '''úterý ve 12:00 hodin v [https://cesnet.zoom.us/j/92417314815 ZOOM videokonferenci]'''  (podzim 2020, pro autentizované v univerzitním ZOOM) a je otevřen všem zájemcům o danou problematiku (nemusí být  aktivní v laboratoři). Lze si jej také zapsat jako předmět [https://is.muni.cz/predmet/fi/pv173 PV173 Seminář Laboratoře zpracování přirozeného jazyka]  a za aktivní účast včetně prezentace svých výsledků (dosažených při řešení projektů NLP Centra, nebo o relevantní problematice) získat tři  kredity.
   5Seminář se koná ve '''čtvrtek ve 14:00 hodin v B203'''  (podzim 2021) a je otevřen všem zájemcům o danou problematiku (nemusí být  aktivní v laboratoři). Lze si jej také zapsat jako předmět [https://is.muni.cz/predmet/fi/pv173 PV173 Seminář Laboratoře zpracování přirozeného jazyka]  a za aktivní účast včetně prezentace svých výsledků (dosažených při řešení projektů NLP Centra, nebo o relevantní problematice) získat tři  kredity.
  66
  7 [[span(style=color: #FF0000, '''Distanční výuka:''' )]] V době distanční výuky bude seminář probíhat v době rozvrhu formou videokonference na odkazu výše. Dotazy budou kladeny v průběhu spojení nebo přes [https://is.muni.cz/auth/discussion/nlp_seminar diskusní fórum předmětu]. Případné přílohy k on-line prezentaci nahrejte podle [wiki:/cs/LaboratorniSeminar/PresentationInstructions instrukcí]. Nahraná videa (i dřívější) jsou dostupná na [wiki:/cs/LaboratorniSeminar/Videos video stránce].
   7Případné přílohy k on-line prezentaci nahrejte podle [wiki:/cs/LaboratorniSeminar/PresentationInstructions instrukcí]. Nahraná videa (i dřívější) jsou dostupná na [wiki:/cs/LaboratorniSeminar/Videos video stránce].
  88
  99=== Žádané příspěvky: ===