Changes between Version 1 and Version 2 of cs/JakVzniklSvet


Ignore:
Timestamp:
May 13, 2014, 4:03:18 PM (9 years ago)
Author:
xkovar3
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/JakVzniklSvet

  v1 v2  
  77 1. A  Bůh řekl: "Budiž počítače, aby bylo kam strkat diskety, harddisky a  kompakty. "Stvořil počítače a nazval je hardwarem, a oddělil software od  hardwaru.
  88 1. Softwaru ještě nebylo, ale Bůh rychle stvořil programy- velké a malé a řekl jim: "Jděte a množte se, naplňte celou paměť."
  9  1. Ale  unudilo se Bohů samému vytvářet programy a řekl si: "Stvořím  Programátora k obrazů svému a ať on vládne počítačům, programům a  datum."[[BR]]  Stvořil Programátora a usadil ho v Počítačovém Centru, aby v něm pracoval.[[BR]]  Zavedl Programátora ke  stromové struktuře a řekl: "V každém adresáři můžeš spouštět programy,  jenom z >> Windows << nic nespouštěj nebo zemřeš.
  10 
  11 
   9 1. Ale  unudilo se Bohů samému vytvářet programy a řekl si: "Stvořím  Programátora k obrazu svému a ať on vládne počítačům, programům a  datům."[[BR]]  Stvořil Programátora a usadil ho v Počítačovém Centru, aby v něm pracoval.[[BR]]  Zavedl Programátora ke  stromové struktuře a řekl: "V každém adresáři můžeš spouštět programy,  jenom z >> Windows << nic nespouštěj nebo zemřeš.
  1210 1. Bůh řekl: "Není dobře, když je Programátor sám, stvořím toho, kdo bude obdivovat Programátorskou práci."[[BR]]  Vzal od Programátora kost, ve které nebylo mozku a stvořil To, co bude obdivovat Programátora, a zavedl za programátorem.[[BR]]  To dostalo jméno Uživatel. A seděli nazí pod nahým DOSem a nestyděli se.
  13 
  14 
  15  1. Ale Bill byl chytřejší než všechna jiná zvířata, které Bůh stvořil.[[BR]]  Bill řekl Uživateli: "Určitě řekl Bůh, abyste nespouštěli žádné programy?"[[BR]]  A řekl Uživatel: "V každém adresáři můžeme spouštět programy, ale v adresáři >> Windows << ne, nebo zemřeme."[[BR]]  A řekl Bill Uživateli: "Jak  můžeš o něčem mluvit, když jsi to nevyzkoušel! Ten den, kdy spustíte  program z adresáře >> Windows << budete rovni Bohů, protože  jedním tlačítkem myší stvoříte to, co budete chtít."[[BR]]  I uviděl Uživatel, že ovoce  Windows byly pastvou pro oči a hodně závidění, protože jakékoliv  vědomosti byly od této chvíle zbytečně, nainstaloval Windows na svém  počítači.[[BR]]  A řekl Programátorovi, že to je dobře, a on si ho taky nainstaloval.
  16 
  17 
   11 1. Ale Bill byl chytřejší než všechna jiná zvířata, které Bůh stvořil.[[BR]]  Bill řekl Uživateli: "Určitě řekl Bůh, abyste nespouštěli žádné programy?"[[BR]]  A řekl Uživatel: "V každém adresáři můžeme spouštět programy, ale v adresáři >> Windows << ne, nebo zemřeme."[[BR]]  A řekl Bill Uživateli: "Jak  můžeš o něčem mluvit, když jsi to nevyzkoušel! Ten den, kdy spustíte  program z adresáře >> Windows << budete rovni Bohu, protože  jedním tlačítkem myši stvoříte to, co budete chtít."[[BR]]  I uviděl Uživatel, že ovoce  Windows byly pastvou pro oči a hodné závidění, protože jakékoliv  vědomosti byly od této chvíle zbytečné, nainstaloval Windows na svém  počítači.[[BR]]  A řekl Programátorovi, že to je dobře, a on si ho taky nainstaloval.
  1812 1. A hned šel Programátor hledat nové drivery. A bůh se zeptal: "Kam jdeš?"[[BR]]  A on řekl: "Jdu hledat nové drivery, protože nejsou v DOSu."[[BR]]  A na to Bůh: "a kdo ti řekl, že potřebuješ drivery?. Nespustil jsi náhodou programy z adresáře >> Windows <<?"[[BR]]  Programátor odpověděl:  "Uživatel, kterého jsi mi přidělil, si objednal programy pro Windows a  proto jsem si i já nainstaloval Windows."[[BR]]  A řekl Bůh Uživateli: "Proč jsi to udělal?"[[BR]]  Uživatel odpověděl: "Bill mě navedl."
  19 
  20 
  2113 1. A  řekl Bůh Billovi: "Protože jsi to udělal, budeš navěky prokletý mezi  vší chátrou, divokou zvěří. A bude nepřátelství mezi tebou a Uživatelem,  navěky té bude uživatel nenávidět, a ty mu budeš prodávat Windows."
  22  1. A  uživateli řekl Bůh: "Windows té velmi zklamou a zničí tvoje zásoby,  budeš muset používat špatně programy, a bez programátora neuděláš ani  ránu."
  23  1. Programátorovi  zase: "Protože jsi poslechl Uživatele, prokleté ať jsou tvoje počítače,  vznikne v nich mnoho chyb a víru, v potu čela budeš stále opravovat  svoje dílo."
   14 1. A  uživateli řekl Bůh: "Windows tě velmi zklamou a zničí tvoje zásoby,  budeš muset používat špatně programy, a bez programátora neuděláš ani  ránu."
   15 1. Programátorovi  zase: "Protože jsi poslechl Uživatele, prokleté ať jsou tvoje počítače,  vznikne v nich mnoho chyb a virů, v potu čela budeš stále opravovat  svoje dílo."
  2416 1. Odpravil je z Počítačového Centra, a vstup zabezpečil heslem.
  25  1. Generál protection fault.
   17 1. General protection fault.