Changes between Version 15 and Version 16 of cs/FAQ


Ignore:
Timestamp:
Jul 31, 2014, 1:15:43 PM (8 years ago)
Author:
xkocinc
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/FAQ

  v15 v16  
  1212 * '''Díval jsem se, na čem pracujete a zdá se mi, že jste to vzali za špatný konec. Můžu vám ukázat svoje řešení?'''[[BR]] Ano! Nikdo netvrdí, že máme patent na rozum. Máme dost zkušeností, softwaru i datových zdrojů. Potřebujeme každého zvídavého člověka, který naše data nebo software prověří a vylepší.
  1313
  14  * '''Je pravda, že všechny v CZPJ nutíte programovat v Pythonu?[[BR]]''' `perl -e 'print "To je bohapustá lež,\n"` [[BR]] `python -c 'print "ale na druhé straně ..."'`[[BR]] [[BR]] V  případě, že noví členové laboratoře dosud nepracovali s žádným  skriptovacím jazykem, na základě našich dobrých zkušeností jim  doporučujeme se naučit Python. Některé projekty CZPJ vznikly v jazycích Java, C, Ruby nebo Go.
   14 * '''Je pravda, že všechny v CZPJ nutíte programovat v Pythonu?[[BR]]''' `perl -e 'print "To je bohapustá lež,\n"` [[BR]] `python -c 'print "ale na druhé straně ..."'`[[BR]] [[BR]] V  případě, že noví členové CZPJ dosud nepracovali s žádným  skriptovacím jazykem, na základě našich dobrých zkušeností jim  doporučujeme se naučit Python. Některé projekty CZPJ vznikly v jazycích Java, C, Ruby nebo Go.
  1515
  1616 * '''Jak Centrum funguje časově? Kdy můžu chodit do akvárek?[[BR]]'''Do CZPJ členové chodí, kdy mají čas. Kromě toho se jim doporučuje navštěvovat [[cs/LaboratorniSeminar| seminář CZPJ]].