Changes between Version 14 and Version 15 of cs/FAQ


Ignore:
Timestamp:
Jul 24, 2014, 2:26:55 PM (9 years ago)
Author:
xkocinc
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/FAQ

  v14 v15  
  88 * '''Díval jsem se na nabízené úkoly, ale takřka ničemu nerozumím. Je to problém?[[BR]]'''Ne,  tím se rozhodně nenechte odradit. Raději zajděte za zadavatelem úkolu  nebo vedoucími Centra, ti vám zadání rádi vysvětlí, případně pomohou  s výběrem úkolu, který nejlépe odpovídá vašim schopnostem a chutím.
  99
  10  * '''Můžu si zapsat bakalářskou/diplomovou práci v CZPJ, i když nestuduji specializaci UMI?'''[[BR]] Ano. Bude dobře, pokud o této skutečnosti informujete svého vedoucího. Budete tak mít jistotu, že zadání práce bude v souladu s požadavky FI. Navíc, v oblasti [[cs/ZpracovaniPrirozenehoJazyka|zpracování přirozeného jazyka]] používáme specifickou [[cs/Terminologie|terminologii]], kterou bude užitečné si osvojit.
  11 Zadání práce bude schvalovat garant vašeho oboru, takže pro úplnou jistotu je možné vhodnost konkrétního zadání ověřit ve spolupráci s ním/s ní.
   10 * '''Můžu si zapsat bakalářskou/diplomovou práci v CZPJ, i když nestuduji specializaci UMI?'''[[BR]] Ano. Bude dobře, pokud o této skutečnosti informujete svého vedoucího. Budete tak mít jistotu, že zadání práce bude v souladu s požadavky FI. Navíc, v oblasti [[cs/ZpracovaniPrirozenehoJazyka|zpracování přirozeného jazyka]] používáme specifickou [[cs/Terminologie|terminologii]], kterou bude užitečné si osvojit. Zadání práce bude schvalovat garant vašeho oboru, takže pro úplnou jistotu je možné vhodnost konkrétního zadání ověřit ve spolupráci s ním/s ní.
  1211 
  1312 * '''Díval jsem se, na čem pracujete a zdá se mi, že jste to vzali za špatný konec. Můžu vám ukázat svoje řešení?'''[[BR]] Ano! Nikdo netvrdí, že máme patent na rozum. Máme dost zkušeností, softwaru i datových zdrojů. Potřebujeme každého zvídavého člověka, který naše data nebo software prověří a vylepší.