Changes between Version 5 and Version 6 of cs/ExtractionOfFactsGoldStandard


Ignore:
Timestamp:
Mar 22, 2016, 2:10:36 AM (8 years ago)
Author:
xkovar3
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
  • cs/ExtractionOfFactsGoldStandard

    v5 v6  
    4545Po dokončení anotace soubor odešlete tlačítkem ve spodní části stránky. Zobrazí se výsledek anotace a odkaz na původní seznam, kde bude indikováno, že jste příslušnou část úkolu splnili. Můžete si hotovou anotaci znovu prohlédnout, případně anotovat znovu. V aplikaci není možné jednoduše upravit již uloženou anotaci (takže si vždy dobře prohlédněte, co odesíláte).
    4646
    47 **Jsme si vědomi toho, že u některých rozhodnutí bude existovat více možností -- není reálné je všechny pokrýt jakýmkoli vysvětlujícím textem. V případě, že budete nerozhodní, se rozhodujte podle své jazykové intuice -- např. jakou otázkou byste se na danou skutečnost zeptali zrovna vy?
     47**Jsme si vědomi toho, že u některých rozhodnutí bude existovat více možností -- není reálné je všechny pokrýt jakýmkoli vysvětlujícím textem. V případě, že budete nerozhodní, se rozhodujte podle své jazykové intuice -- např. jakou otázkou byste se na danou skutečnost zeptali zrovna vy?**
    4848
    49 Rozdíly v řešení sporných případů nebudou předmětem hodnocení.*
     49**Rozdíly v řešení sporných případů nebudou předmětem hodnocení.**
    5050
    5151Po dokončení všech částí anotace nás informujte, že můžeme zahájit hodnocení -- e-mailem na adresy xkovar3@fi.muni.cz a hales@fi.muni.cz . Rovněž připojte několik krátkých postřehů o tom, co se vám rozhodovalo špatně a proč, a co naopak dobře (bude rovněž bráno v potaz při hodnocení, ale spíše okrajově).