Changes between Version 1 and Version 2 of cs/ElektronickaPostaCZPJ


Ignore:
Timestamp:
Jul 1, 2014, 2:17:47 PM (8 years ago)
Author:
xkocinc
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • cs/ElektronickaPostaCZPJ

  v1 v2  
  2626Kontrolujte  také pravidelně mailbox pro ukládání spamů. Mohou se vyskytnout tzv.  false-positives, tedy emaily, které nejsou spamy, ale byly chybně  ohodnoceny jako spam a dostaly se tak do spamového mailboxu. Naopak je  také možné, že ne každý spam bude jako spam ohodnocen a může tak  propadnout do Vašeho běžného mailboxu.
  2727
  28 Tyto situace je možné řešit pomocí programu `sa-learn`. Tento program umí učit SpamAssassin, které maily má považovat za spam a které ne. Více se dozvíte v manuálové stránce (man sa-learn). `sa-learn` je dostuný na laboratorních serverech `aurora`, `athena` a na stanicích s testing/unstable (3.1) verzí operačního systému Debian GNU/Linux.
   28Tyto situace je možné řešit pomocí programu `sa-learn`. Tento program umí učit !SpamAssassin, které maily má považovat za spam a které ne. Více se dozvíte v manuálové stránce (man sa-learn). `sa-learn` je dostuný na laboratorních serverech `aurora`, `athena` a na stanicích s testing/unstable (3.1) verzí operačního systému Debian GNU/Linux.