CZACCENT

by Laboratoř zpracování přirozeného jazyka

Zachovat mezery

Neukládat text


Pokud tento text zobrazuje Váš prohlížeč bez diakritiky, nebude diakritiku obsahovat ani převedený text. Problém je pravděpodobně v nastavení Vašeho prohlížeče, který neakceptuje české znaky.
Do vstupního pole je možné zadat text dlouhý i několik desítek kB. Pokud Vám převod pro delší texty nefunguje, problém je na straně Vašeho prohlížeče nebo někde na trase k serveru (firewall, proxy).

Ukládání dat z formuláře je možné dvojí - standardně pro účely vylepšování služby ukládáme jako testovací data zadaný čistý text (a žádné další údaje spojené s dotazem). V případě volby 'neukládat text' si naopak uložíme pouze IP adresu požadavku, abychom věděli, jak často je toto požadováno. O případné vymazání Vašich údajů můžete žádat e-mailem na kontaktu níže. V žádosti je nutné text nebo IP adresu specifikovat, nejsme schopni je identifikovat jinak.


Tento software vznikl v rámci projektů LC536 and 2C06009 a jeho vlastníkem je Masarykova univerzita, Fakulta informatiky, NLP Centrum. Licenční podmínky najdete zde.
czaccent@aurora.fi.muni.cz