CZACCENT

by Laboratoř zpracování přirozeného jazyka

Zachovat mezery

Neukládat text

Dosud zpracováno 1280 požadavků.


Pokud tento text zobrazuje Váš prohlížeč bez diakritiky, nebude diakritiku obsahovat ani převedený text. Problém je pravděpodobně v nastavení Vašeho prohlížeče, který neakceptuje české znaky.
Do vstupního pole je možné zadat text dlouhý i několik desítek kB. Pokud Vám převod pro delší texty nefunguje, problém je na straně Vašeho prohlížeče nebo někde na trase k serveru (firewall, proxy).

Ukládání dat z formuláře je možné dvojí - standardně pro účely vylepšování služby ukládáme jako testovací data zadaný čistý text (a žádné další údaje spojené s dotazem). V případě volby 'neukládat text' si naopak uložíme pouze IP adresu požadavku, abychom věděli, jak často je toto požadováno. O případné vymazání Vašich údajů můžete žádat e-mailem na kontaktu níže. V žádosti je nutné text nebo IP adresu specifikovat, nejsme schopni je identifikovat jinak.


Tento software vznikl v rámci projektů LC536 and 2C06009 a jeho vlastníkem je Masarykova univerzita, Fakulta informatiky, NLP Centrum. Licenční podmínky najdete zde.
czaccent@aurora.fi.muni.cz